Walk-In KennelWalk-In audzētava ir pielāgojama iekštelpu dekoratīvo dzīvokļu sistēmu, kas var viegli apvienot ar durvis, sānu plāksnes un papildu piederumus, ieskaitot barošanu, bļodas, atpūtas vietas, augšējā režģa, savienotājus, preču uzglabāšanas kausu, nosusināšana grāvī vāciņu un utt. Katru plašās audzētava projektēšanas vajadzībām klienta līdzdalību.


Noformēt plašās audzētavā saskaņā ar izkārtojumu no dzīvokļa vietā. Pirmais solis ir izvēlēties stūra var izmantot tās sienām kā audzētavā pusi sejas.

Otrais solis ir dizaina dimensijas audzētavā un count sānu paneļi, izmēri durvīm un barošanās durvis un tml. Trešais solis ir izvēlēties materiālus, modeļiem un papildu piederumus. Tagad jums ir dažas sarežģītas un detalizētu darbu darīt. Tur ir dažādu materiālu izvēli. Piemēram, pie durvīm var izvēlēties nerūsējošā tērauda, augsta blīvuma HDPE, rūdīta stikla, pulvera pārklājumu tērauda un citu materiālu. Modelis ir pielāgojamas. Piemēram, varat izvēlēties jums parādes durvis starp giljotīnas durvis un pagriežams durvis. Piederumi ir arī bagātīgs. Barošanas bļodas, atpūtas vietas, uzglabāšanas tvertnes, nosaukumu kartes īpašniekiem, durvju slēdzenes un citi aksesuāri tiek galā pielāgojams


Walk-In audzētava instalēšana ir tikai procedūru uzstādīšanas skrūves saskaņā ar dizainu. Tas ir arī viegli atinstalēt audzētavā atinstalējot skrūves.