Žāvētāja pirkuma detaļas

Atbilstošu jaudu
Žāvētavas ir elektriskā apkure, veikt tūlītēju mitruma iztvaikošanu apģērbu mazgāšana un Veļas žāvētājs sadzīves tehniku un lielu elektroierīces jaudu izmantošana. Ģimenes lielums un mazgāt apģērbu izmēri atlasiet atbilstošo tilpumu. Žāvētāja noslodze ir pārāk liela, novājēšanas žāvētāja elektroenerģijas jauda ir pārāk mazs un laikietilpīga. Žāvētāja kapacitāte 8 mārciņas, sākot no 2 mārciņas no 500 vatu jauda 1000 vatu. 5kg piemērota strāvas ģimeni nav iespējams pārspīlēt.
Cilindra materiāls
Pirkt veļas žāvētāju, cilindra materiāls būtu pamanījuši. Nerūsējošā tērauda cilindrs, pievilcīgs un izturīga, būs rūsa, ļaunu drēbes; cinkota tērauda vai citiem materiāliem, bungas, bet cena ir zema, bet ilgu ierūsēt, saīsināt kalpošanas laiku, jo žāvētāji izmanto sezonas, tātad nerūsējošā tērauda cilindrs ir vislabākā izvēle.
Darbības režīms
Ir kloķīšus elektriskā laika vadība un automātisku datora kontroles žāvētājus. Tipa elektriskā taimera vadīklu žāvētāja iedzīvoties vēl lielākās nepatikšanās, žāvēšanas iestatījumu, ja tas ir pārāk garš, šķiestu enerģiju un bojāt oderes audums; Ja noteikts laiks ir pārāk īss, ne žāvēšanas apģērbi un datora kontrolēta automātisko žāvētāja lietojumiem, kas kontrolē datora automātiski izslēgts pēc žāvēšanas, tas ir ļoti ērti, bet cena ir nedaudz dārgāka nekā bijušo, tas ir atkarīgs no individuāliem.
Novērojums par izskatu
Neatkarīgi no tā, kāda veida žāvētāju, jāpievērš īpaša uzmanība zīmogu. Izturību, durvju slēdzis un kvalitātes gumijas blīvgredzens, lielāka saistība ar durvis aizvērtas, hermētiskā veiktspēju, samazinātu žāvēšanas laiku; pirkt vajadzētu pievērst uzmanību, vai durvis aizveras cieši plombēšanas gredzenu ir plakanas, pārāk mīksti vai pārāk grūti nav kreka zīmes vai lipīgs, siltuma pretestību, piemēram, kā. Ķermeņa virsmas apdari, katru funkciju taustiņu paaugstināta riska līmeni, savienojumi ir ievērojamu atlīdzību no dažādām daļām.