Žāvētavas izplānošana

1) pēc tam, kad kopējais enerģijas patēriņš paplāksnes un žāvētāji, izmantot īpašu ligzdu, labāk nav kontaktligzdu vairākus. Kad spēks tiek nogriezta, jābūt uzmanīgiem, lai turiet kontaktdakšu un atvienojiet necensties izvelciet strāvas vads, lai nesabojātu sveces un vadi, kas savieno daļas.
2) lai izvairītos no uguns, pilnīgs aizliegums žāvēšanas ar Veļas žāvētājs šķidrumu, svārstīgās naftas un ķīmijas šķīdinātājiem, piemēram, apģērbs plānāks.
3) drēbes, kad tie pilnībā un pēc tam uz žāvētāju, tas ietaupa laiku un saglabā. Nepieļaujiet ūdens vērā žāvētājs, apsmidzina ar ūdeni, citādi viegli izraisīt elektrošoku un bojāt žāvētāja 4) lai aizsargātu novecošanās plastiskā deformācija, ne uguns tuvumā žāvētāju un neizmantojiet sveces, moskītu ruļļos no žāvētāja siltuma.
5) drēbju žāvētavas veic pirms būvgružu veikti neto jūsu kabatā, sērkociņi, karšu emitentu pārstāvji, monētas un citus objektus un ieskrāpēt cilindrs vai pat izraisīt ugunsgrēku gadījumā.
6) ieplūdes aizmugurē žāvētājs ar rotējošo lāpstiņu un raksti nevar tikt sūkšanas ostas iebāza roku. Lai izvairītos no briesmām, kā parādīts attēlā 8,112.
7) izmanto žāvētāju uzstādīt filtrus un laikus notīrīt filtru uz matiem. Trūkst vai bez filtriem radīs žāvētāja iekšējo uzkrāšanās putekļi, grūti tīrīt un var izraisīt jūsu žāvētājs uz darbu veikšanu.
8) džemperi, vilnas apģērbu, dvieļi, piemēram fuzzing saraušanās, no. Nav piemērots 163 žāvētāju. Pieskarieties Ielīmēt vai iestīvinātās drēbes, absolūti aizliegts sausa vai ielīmēt var nosprostot filtru un izraisīt kļūmi.