Nerūsējošā tērauda ICU vienība UC-1901

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Nerūsējošā tērauda ICU vienība UC-1901

Plaši izmanto Normotermiskās apkopes, šķidruma pārtvaices, skābekļa piedevas, zilās gaismas terapijas, miglotas ārstēšanas, ārkārtas glābšanas un māju novērošanā.

Ērta pašdiagnostika un visas sastāvdaļas ir viegli nomaināmas.

Drošāka kā barošanas avota aizsardzības un ventilācijas ventilatora vadības rezultātā.

Radot draudzīgu medicīnisku apstākli ar ultravioletā sterilizācija, augsta koncentrācija, negatīvā jonu gaisa attīrīšana, temperatūras un mitruma kontrole, oglekļa dioksīda monitorings un noņemšana, skābekļa koncentrācija un medicīniskais miglotājs.

Četri atsevišķi vadāmie nodalījumi nodrošina specializētu un individuālu dzesēšanu un apkuri.

Divas vidējas nodalītes augšējā pakāpē, viens liels nodalījums apakšējā līmenī, kuru vajadzības gadījumā var sadalīt divos vidējos nodalījumos.

Darbības vēsture, kas dokumentē temperatūru, mitrumu, CO2 blīvumu un O2 blīvumu, parādās intuitīvās līknēs, nodrošinot maksimālo izsekošanu līdz 72 stundām.

Izstrādāts, lai uzstādītu visus nepieciešamos piederumus, piemēram, IV statni, infūzijas sūkni, šļirces sūkni, monitoru un durvju aizkari.


Toex Trading ir viens no vadošajiem Pet Incubator ražotājiem un piegādātājiem Ķīna ar vienu no slavenajiem zīmoliem, laipni aicināti iegādāties un vairumtirdzniecības modes un pielāgotus nerūsējošā tērauda ICU vienība uc-1901 CE krājumā no mums, un pārbaudīt nerūsējošā tērauda ICU vienība uc-1901 cenu, cenrādis un citāts ar mūsu rūpnīcu.
Izmeklēšana